KONST / Litografier / Färglitografi 14408530
nr 1440 8530
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 322/350, fåglar. Färglitografi, bildmått: 28x38cm, yttermått inklusive ram: 43x53cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:05:18
17/12 01:04:37
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz